Sukcesy
Chorzowskiego
Szachowego
Towarzystwa
Jesteśmy dumni z Naszych Juniorów
Image is not available
Slider

Zestawienie sukcesów juniorów w latach 2016-2012

Lena Obrochta
I m w Międzynarodowym Turnieju Racibórz 2016 - grupa do 10 lat
I m. w Mistrzostwach Chorzowa Szkół Podstawowych - grupa dziewcząt
XXV m w Finale Mistrzostw Polski Juniorek do 10 lat , Jastrzębia Góra
VI m. w Mistrzostwach Śląska Juniorek do 11 lat, Imielin
Wicemistrzyni Polski Juniorek do 10 lat w szachach szybkich, Koszalin
Irena Hertlein
Wicemistrzyni Polski Juniorek do 12 lat, Olecko
VI m w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 15 lat (Irena grała w grupie chłopców o 4 lata starszych), Imielin
II m. w FIDE OPEN KAROLINKA, Chorzów

Dominika Gredka
Mistrzyni Śląska Juniorek do 15 lat, Imielin
VIII m. w Mistrzostwach Polski Juniorek w szachach szybkich do 14 lat, Katowice
Irena Hertlein
VIII m. w Mistrzostwach Polski Młodzików, Jastrzębia Góra
VI m. w Mistrzostwach Śląska Juniorek do 11 lat, Imielin
II m. w Międzynarodowym Festiwalu Szachowym Konik Morski (juniorki do 10 lat), Rewal
II m. w Memoriale Romana Bąka do 10 lat juniorek, Chorzów
Mistrzostwo Międzywojewódzkie Młodzików (do 10 lat), Świętochłowice - Lipiny
V m. w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Juniorek do 11 lat - Pokrzywna (zdobycie pierwszej kategorii szachowej)
II m. w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek do 11 lat, Szklarska poręba - awans do Mistrzostw Polski Juniorek do 12 lat 2016
Michał Pytlarz
III m. w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 10 lat w szachach szybkich, Imielin
V m. w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Młodzików (do 10 lat), Świętochłowice - Lipiny
Lena Obrochta
IV m. w Mistrzostwach Międzywojewódzkich Juniorek do 9 lat, Pokrzywna - awans do Mistrzostw Polski Młodzików do 10 lat 2016
I m. w XIV Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Juniorek do 10 lat, Gliwice
Adam Haładus
I m. w Młodzieżowych Mistrzostwach Tych do 10 lat (7 z 7), Tychy
Rafał Faron
II m. w Międzynarodowym Turnieju Racibórz 2015 FIDE OPEN
I M. w Memoriale Romana Bąka FIDE OPEN
Kamil Szczecina
VII m w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 18 lat
XXXII w Finale Mistrzostw Polski Juniorów do 18 lat

Adam Haładus
Mistrz Śląska Juniorów do 9 lat, Gliwice
I m. Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do 9 lat, Karpacz - awans do MPJ 2015
Irena Hertlein
Mistrzyni Śląska Juniorek do 9 lat, Gliwice
I m. Mistrzostwa Międzywojewódzkie Juniorów do 9 lat, Ustroń - awans do MPJ 2015
I m. - Puchar Śląska Juniorek do 9 lat, Czechowice-Dziedzice
Dominika Gredka
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorek do 13 lat, Gliwice
10. miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek do 14 lat, Spała - awans do MPJ 2015
64 m. Mistrzostwa Europy Juniorek do 14 lat, Batumi Gruzja
Kamil Szczecina
VIII m. Mistrzostwa Śląska Juniorów do 18 lat, Gliwice
VIII m. Memoriał Romana Bąka OPEN FIDE, Chorzów
IV m. Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do 17 lat, Karpacz - awans do MPJ 2015
III m. GAME OVER V Open FIDE, Rybnik
Rafał Faron
56 m. Mistrzostwa Europy Juniorów do 18 lat, Batumi Gruzja
I m. GAME OVER V Open FIDE, Rybnik

Michał Pełka
Mistrz Śląska Juniorów do 11 lat, Ruda Śląska
Dominika Gredka
Mistrzyni Śląska Juniorek do 12 lat - rapid, Częstochowa
Vice Mistrzyni Śląska Juniorek do 13 lat, Ruda Śląska
III miejsce w Memoriale Romana Bąka do 12 lat
I m. w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek do 14 lat Pokrzywna (awans do MPJ 2014)
Magda Pełka
10. miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek do 10 lat, Szczyrk
Rafał Faron
Vice Mistrz Śląska Juniorów do 17 lat, Ruda Śląska
14. miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do 18 lat, Szczyrk
zdobycie pierwszej normy Kandydata na Mistrza, Rybnik
Adam Haładus
Mistrz Śląska Juniorów do 8 lat - rapid, Częstochowa
11. miejsce w Pucharze Polski do 8 lat, Poronin
Marcin Pasieka
IV m w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorów do 16 lat Pokrzywna (awans do MPJ 2014)
Kamil Szczecina
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 16 lat - rapid, Częstochowa
Irena Hetlein
IV miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorek do 8 lat - rapid, Częstochowa

Gredka Dominika
I miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek do 11 lat, Szczyrk
IV miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorek do 11 lat, Katowice
Pełka Magda
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorek do 9 lat, Katowice
II miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorek do 9 lat, Szczyrk
Pełka Michał
I miejsce w Memoriale Romana Bąka do 10 lat, Chorzów
III miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorów do 9 lat, Szczyrk
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów w szachach szybkich do 10 lat, Rydułtowy
IV miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 9 lat, Katowice
Faron Rafał
III miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski Juniorów do 17 lat, Szczyrk
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 17 lat, Katowice
33 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do 16 lat, Solina
Szczecina Kamil
III miejsce w Mistrzostwach Śląska Juniorów do 15 lat, Katowice
Rolka Anna
II miejsce w Mistrzostwach Śląsks Juniorek do 15 lat, Katowice
Haładus Adam
III miejsce w Mistrzostwach Śląska w Szachach Szybkich do 8 lat, Rydułtowy
I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Małopolski Przedszkolaków, Wieliczka
14 miejsce w Mistrzostwach Polski do 8 lat P-30', Warszawa
26 miejsce w Mistrzostwach Polski Przedszkolaków, Szczyrk
II miejsce w Mistrzostwach Śląska do 7 lat
Hertlein Irena
II miejsce w Mistrzostwach Śląska do 7 lat

MOTTO

Uczymy dzieci grać w szachy, a nie wygrywać.

Zarząd Klubu